Kilka uroczych zakątków Poznania... Miejskie wakacje :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kwadrat. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kwadrat. Pokaż wszystkie posty
środa, 27 lipca 2011
wtorek, 26 lipca 2011
Wisełka, Międzyzdroje, Bałtyk
Kiedy przychodzi mi wybierać kierunek weekendowego wyjazdu, zawsze myślę o północy. Wielu już próbowało wmówić mi, że wybrzeże jest nudne i monotonne... Jednak ja zawsze czuję się tam jak u siebie. Ja po prostu kocham MORZE. Wakacje bez chwili spędzonej w nadmorskim kurorcie to wakacje stracone :) 22 czerwca, wieczorową porą (zaraz po obronie mojej pracy magisterskiej) A. zabrał mnie na wycieczkę - niespodziankę, właśnie tam... Pogoda nas nie rozpieszczała, ale znaleźliśmy kilka ciekawych alternatyw dla typowego wylegiwania się na plaży ;)
Podczas spaceru po plaży znalazłam również młodą parę!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















